Forza Street APK 40.0.5

Icon Forza Street APK 40.0.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Forza Street APK Download İle, Mobil Cihazınla Araba Yarışlarına Katıl! Forza Street APK Download İle, Yarış Oyununu Oynamaya Başla! Yeteneğini Göster!

Bilgisi Forza Street

İsim Forza Street
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 40.0.5
Boyut 48 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Microsoft Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.microsoft.gravity
Şimdi İndir

Forza Street Nedir?

“Microsoft Corporation” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir araba yarışı oyunudur. Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir.

Araba kullanma yeteneğiniz ile yarışı önde götürmek ve rakip araçlardan önce bitiş çizgisini geçen ilk araç olmak, Forza Street APK Full oyununun temel amacıdır.

Oyun içerisinde birçok farklı markanın ürettiği arabalar kullanıcının erişimine sunulmuştur.

Örneğin, Lamborghini isimli markadan oldukça güçlü arabalar, Dodge isimli markadan kaslı arabalar, BMW isimli markadan spor arabalar sunulmaktadır.

Daha fazla marka ve araba oyunda sizi beklemektedir. Forza Street APK 2022 oyun deneyimini hemen yaşamaya başlamak için, oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Forza Street APK oyununda, başarı elde ettikçe yeni araçlara sahip olabilir ve garajınıza bir araba koleksiyonu kurabilirsiniz. Liderlik tablosunda yerinizi almak için en güçlü arabalarınızı yarışlarda kullanabilirsiniz.

Forza Street APK oyunu 3 boyutlu grafikler ve kaliteli oyun görünümleriyle tasarlanmıştır. Detaylara oldukça dikkat edilen oyunda, yarış heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)