Forza Horizon 5 APK v1.0

Icon Forza Horizon 5 APK v1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Forza Horizon 5 Gameplay İçerisinde Bulunan Efsanevi Arabaları Kişiselleştirebilirsiniz! Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri Ve Daha Fazlası İçin Yazımızı Okuyun!

Bilgisi Forza Horizon 5

İsim Forza Horizon 5
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm v1.0
Boyut 52 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Bextor Studio
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Forza Horizon 5 Mobile APK Nedir?

Online bir yarış oyununda hız sınırlarını zorlayarak rakiplerinizle amansız bir mücadelede yer almak ister misiniz? Mobil oyun içerisinde süper arabaları kullanabilir, kişiselleştirme yapabilir ve kendi takımınızı kurabilirsiniz.

Forza Horizon 5 PS4 konsol cihazı ve bilgisayar için sunulduktan sonra, akıllı cihazlar için optimize edilmiştir. Forza Horizon 5 Fiyat nedir diye merak ediyorsanız, mobil oyun özellikleriyle birlikte sitemizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyunu içerisinde sürüş takımınız için tesis inşa edebilirsiniz. Yetenekli sürücüleri keşfedebilir ve takımınıza ekleyebilirsiniz. Araçlarınızın performansını yükseltmek için yeni parçalar ekleyebilirsiniz.

Diğer oyuncularla ticaret yapabilir, 15’ten fazla farklı yarış pistinde sürüş yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyun içerisindeki farklı modları kullanabilir, çevrimiçi liglerde mücadele edebilirsiniz.

Forza Horizon 5 4K ve 3 boyutlu grafiklerle geliştirilmiştir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemi sürümlerinde oyunu tam performanslı olarak çalıştırabilir, mobil oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Forza Horizon 5 APK oyunu, “Anarchi Bomba” tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Süper araçlarla sürüş yapabileceğiniz yeni nesil bir yarış oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)