Forza Horizon 4 APK v1.0

Icon Forza Horizon 4 APK v1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri Nedir, Forza Horizon 4 Kaç GB Gibi Sorularınızın Cevaplarınızı Yazımız İçerisinden Öğrenebilir Ve Oyunu İndirebilirsiniz!

Bilgisi Forza Horizon 4

İsim Forza Horizon 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.0
Boyut 6 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Mobile Game Office
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Forza Horizon 4 Mobile Nedir?

Araba yarışının heyecanını 100 farklı ünlü markanın 450’den fazla aracı ile tecrübe etmeniz için geliştirilen mobil bir yarış oyunudur. zellikleri ile desteklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar kaynağa sahip olmaktadır.

Mobil oyunu içerisinde kaslı arabalarla sürüş yeteneğinizi test edebilir, pratik yaparak kendinizi geliştirebilir, rakiplerinizle heyecanlı bir mücadeleye girebilirsiniz. Forza Horizon 4 En Hızlı Araç ile yeni özellikleri keşfedebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Gameplay içerisinde farklı parkurlarda yarışa katılabilirsiniz. Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oyununu oynayabilir, sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Forza Horizon 4 PS4 ve bilgisayar oyununun ardından mobil cihazlar için optimize edilmiştir. 3 boyutlu görsellere ve geliştirilmiş animasyon tasarımlarına sahiptir. Android 7.0 ve üzeri sürümleri desteklemekle beraber, 2 GB kapasite gerektirmektedir.

Forza Horizon 4 APK oyunu, “Mobile Game Office” tarafından geliştirilmiştir. Araba sürüşü yaparak yarışlara katılabileceğiniz ve araçlarınızı kişiselleştirebileceğiniz bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)