Forward Assault APK 1.2031

Icon Forward Assault APK 1.2031
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Forward Assault Menüsü İle Birlikte En Yeni Özellikleri Keşfedebilirsiniz! FWD Assault Para Android Ve iOS Cihazlarda Kullanılmak Üzere Geliştirilmiştir!

Bilgisi Forward Assault

İsim Forward Assault
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.2031
Boyut 45.19 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Blayze Games, L.L.C.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.blayzegames.newfps
Şimdi İndir

Forward Assault Nedir?

Çevrimiçi ve çok oyunculu olarak FPS oyun deneyimini tecrübe edebileceğiniz bir aksiyon oyunudur. First Person Shooter (FPS) oyunları, karakterin bakış açısıyla oyuncunun etrafını görebildiği oyunlara verilen genel bir isimlendirmedir.

Oyun içerisindeki temel amaç, çeşitli silah ve ekipmanları kullanarak düşmanları etkisiz hale getirmek ve sağlık puanlarını sıfıra düşürmektir. Çeşitli haritalar üzerinde belirli taktik ve strateji doğrultusunda ilerlemeniz gerekmektedir.

Forward Assault Altın APK oyununda heyecan doruktadır. Yapacağınız hamleleri önceden hesap etmeli, karşınıza çıkabilecek bir veya daha fazla düşmana karşı nasıl bir saldırı düzenlemeniz gerektiğini önceden planlamış olmanız gerekmektedir.

Nişancılık yeteneğinizi tam anlamıyla kullanabileceğiniz Forward Assault Mega APK oyunu içerisinde, küresel sıralamalara katılabilir, üst sıralara çıkmak için diğer oyuncularla rekabete girebilirsiniz.

Forward Assault Menüsü APK oyununda seçebileceğiniz S.W.A.T ve teröristler olarak iki ayrı grup bulunmaktadır. İki grupta karşı takımı etkisiz hale getirmek için birlikte hareket ederek plan yapmaktadır.

Oyun, “Blayze Games, L.L.C.” tarafından geliştirilmiştir. Nişancılık yeteneğinize güveniyorsanız, Forward Assault APK oyununu sitemizden indirebilir ve oyun tecrübesini deneyimleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)