Forvet TV APK 1.0.65

Icon Forvet TV APK 1.0.65
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Forvet TV İzle Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Ücretsiz Maç Keyfini Doyasıya Çıkart! Forvet TV 24 APK İnternet Sitesinin Ardından Uygulama Olarak Geliştirildi!

Bilgisi Forvet TV

İsim Forvet TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.65
Boyut 8 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici ForeverTV
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Forvet TV Canlı Maç İzle Nedir?

Kullanıcıların akıllı cihazları üzerinden ücretsiz olarak spor karşılaşmalarını izlemesi için geliştirilen mobil bir uygulamasıdır. Uygulama aracılığı ile yerli ve yabancı tüm canlı maç yayınlarına kolayca ulaşılabilmektedir.

TV kanallarının ve uygulama platformlarının ücretli olarak sunduğu maç yayınlarını hiçbir ücret ödemeden bedava olarak izlemek istiyorsanız, mobil uygulamasını hemen sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Forvet TV APK Download uygulamasının ana menüsü içerisinden o anki canlı maç yayınlarını görebilir, liste üzerinde tıklama yaparak ilgili maç yayınına internet üzerinden bağlanabilirsiniz.

Daha sonra oynanacak olan futbol maç programlarını inceleyebilir ve internet bağlantısına sahip olduğunuz herhangi bir yerden maç izleme keyfine katılabilirsiniz.

Forvet TV Mobil Free TV APK Son Sürüm uygulaması ile güncel versiyonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Forvet TV APK Full İndir bağlantısını kullanarak uygulamayı Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Forvet TV APK Android TV ile birlikte çalışan bir uygulamasıdır. Böylece maç yayınlarını televizyon üzerinden izlemeniz mümkündür.

Forvet TV APK uygulaması, “ForeverTV” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Maç yayınlarını anlık olarak her yerden izlemeniz için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)