Fortnite APK 23.50.0-24376996

Icon Fortnite APK 23.50.0-24376996
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fortnite 60 FPS APK Kullanarak Yüksek Grafik Desteği İle Beraber Oyun Tecrübesini Deneyimle! Fortnite APK Kullan! Katıldığın Savaşlarda Efsane Ol!

Bilgisi Fortnite

İsim Fortnite
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 23.50.0-24376996
Boyut 45.33 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Fortnite
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fortnite Nedir?

“Epic Games, Inc” tarafından kullanıcılara sunulan “Battle Royale” oyunudur. Battle Royale, hayatta kalma temalı oyunlara verilen genel isimdir.

Bilgisayar ve çeşitli konsol cihazlarının ardından, Fortnite APK Mobil kullanıcılara sunulmuştur.

100 oyuncunun katıldığı bir harita içerisinde, kendi takımınızı kurup rakip oyuncularla heyecanlı bir savaş içerisine girebilirsiniz. Fortnite APK Son Sürüm ile, oyunu güncel olarak oynayabilirsiniz.

Fortnite APK Obb içerisinde, kazanan kişi olmanız için hayatta kalan son oyuncu olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda oyunu kazanabilmek için, çeşitli materyaller kullanarak yapılar inşa etmeniz gerekmektedir.

Harita içerisinde araç kullanarak ilerleyebilir, rakiplerinizi öldürmek için kullanabileceğiniz çeşitli özelliklere sahip silahları kullanabilirsiniz.

Toplayacağınız kaynak ve teçhizatlar savaş stratejinizin temelini oluşturmaktadır. Ne kadar iyi bir donanımla oyuna başlarsanız, oyunu kazanma ihtimaliniz daha çok artacaktır.

Fortnite APK Play Store oyununda, reflekslerinizi kullanmanız ve saldırma, saklanma zamanınızı iyi belirlemeniz gerekmektedir. Yakın çatışma becerinize ve stratejinize güveniyorsanız, oyunu hemen indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)