Football Referee Simulator APK 2.59

Icon Football Referee Simulator APK 2.59
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Football Referee Simulator APK Oyununda Hakem Olarak Futbol Maçlarına Katıl! Football Referee Simulator APK Download İle Mobil Oyunu İndirebilirsiniz!

Bilgisi Football Referee Simulator

İsim Football Referee Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 2.59
Boyut 248M
Kategori Spor
Geliştirici Vladimir Plyashkun
Fiyat $0.49
Google Play Linki com.VladimirPlyashkun.FootballReferee
Şimdi İndir

Football Referee Simulator Nedir?

Futbol oyunlarının hayatımıza girmesiyle kaliteli grafikler ve gerçekçi karakterler ile birçok oyun piyasaya sürülmüştür. Football Referee Simulator APK oyununda diğer oyunlardan farklı olarak oyuncu, hakem rolünü üstlenerek futbol maçlarını yönetmektedir.

Hakemlik kariyerinize başlayabileceğiniz simülasyon oyununda spor gündemini takip edebilir, takımların haberlerini okuyabilir ve hakem başarı değerlerinizi yükseltmek için maçlara çıkabilirsiniz.

Football Referee Simulator APK Türkçe dil desteği ile birlikte; İspanyolca, Rusça ve İngilizce dillerini de desteklemektedir. Oyunu içerisindeki karakterinizi kişiselleştirebilir, ödüller kazanabilirsiniz.

Download Football Referee Simulator APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz. +100 futbol kulübü ve +15 milli takımın katıldığı futbol lig ve kupalarında hakemlik yapabilirsiniz.

Football Referee Simulator APK oyunu, “Vladimir Plyashkun” tarafından hakem olma deneyimini gerçekçi bir şekilde tecrübe edebilmeniz için geliştirilmiştir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)