Football Manager 2022 Mobile APK 13.0.2

Icon Football Manager 2022 Mobile APK 13.0.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Football Manager 2022 Mobile APK Oyununda Takımını Kur, Futbol Bilgini Konuştur! FM 22 Mobile APK İndir Ve Yeşil Sahalarda Menajerlik Yap!

Bilgisi Football Manager 2022 Mobile

İsim Football Manager 2022 Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 13.0.2
Boyut 20 MB
Kategori Spor
Geliştirici SEGA
Fiyat $9.99
Google Play Linki com.sega.soccer.manager
Şimdi İndir

Football Manager 2022 Mobile Nedir?

Mobil cihazınızla menajerlik oyunu oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur. “FM21” isimli oyunun ardından, Football Manager 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusu, oldukça merak edilmektedir.

Football Manager 2022 Mobile Yenilikler ile birlikte “SEGA” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Oyunda, FM21 oyununa kıyasla, detaylara oldukça yer verilmiştir. Daha fazla ülkede, birçok profesyonel oyuncu ile takımınızı oluşturmanıza imkan tanınmıştır.

FM22 apk oyununda, medya yorumları daha kapsamlı bir hale getirilmiştir. Oyun yeniden tasarlanarak, daha akıcı bir hale getirilmiştir. Ana sayfa içinde ve daha birçok yerde görebileceğiniz yenilikler sizi beklemektedir.

Oyun içerisinde, 25 farklı ülkede +60 lige katılabilirsiniz. Yıldız futbolcular ve gelecek vaat eden genç yetenekli futbolcular ile takımınızı kurabilirsiniz.

Football Manager 2021 Ucuz Oyuncular ile, oyuna başlayabilir, takımınızı eğitebilirsiniz. Başarı kazandıkça ünlü futbolcuları takımınıza ekleyebilir, sezonluk etkinliklere katılarak takımınızın performansını sergileyebilirsiniz.

Football Manager 2022 Mobile oyununda, menajerlik rolünü üstlenerek takımınızı geliştirebilir, üst liglere çıkabilir, kupa mücadelelerinde yer alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)