Football Chairman Pro APK 1.8.2

Icon Football Chairman Pro APK 1.8.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Football Chairman Pro Türkçe Dil Desteği İle Birlikte Sunulmaktadır! Football Chairman Pro APK Oyunu İçerisinde Futbol Mücadelesine Katılmaya Hazır Mısınız?

Bilgisi Football Chairman Pro

İsim Football Chairman Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.8.2
Boyut 14 MB
Kategori Spor
Geliştirici Underground Creative
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.undergroundcreative.footballchairmanpro
Şimdi İndir

Football Chairman Pro APK 2022 Nedir?

Futbol kulübünüzü kurarak Avrupa’nın en iyi takımı olma yolundaki mücadeleye katılabileceğiniz, gerçekçi ve heyecanlı bir deneyimi tecrübe edebileceğiniz, eklentisine sahip bir futbol oyunudur.

Futbol takımınızın başkanı olabilir, Avrupa’da düzenlenen kupalara katılabilir ve reklamsız oyun tecrübesini deneyimleyebilirsiniz. Yıldız oyuncuları kadronuza dahil edebilir ve rakiplerinizi mağlup etmek için farklı stratejiler geliştirebilirsiniz.

Football Chairman Pro Money ile para kullanabilirsiniz. Genç oyuncuları izleyebilir, yeni yetenekleri keşfedebilir ve takımınıza alabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan görevleri yapabilir, başarıları tamamlayabilirsiniz.

3 boyutlu stadyumlarda rekabet dolu maçlara katılabilir, Football Chairman Pro Download ile oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Football Chairman Pro Data Packs ile oyunu kolayca cihazınıza kurabilirsiniz.

Football Chairman Pro APK oyunu, “Underground Creative” tarafından geliştirilmiştir. Futbol heyecanını doruklarına kadar tecrübe edebileceğiniz özellikleriyle sunulan bir mobil oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)