Football Agent APK 1.16.5

Icon Football Agent APK 1.16.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Football Agent Nasıl Oynanır Diye Merak Ediyorsanız, Yazımızı Okuyabilirsiniz. Futbol Menajeri Football Agent APK Oyununda Futbolcu Transfer Etmeye Başlayın!

Bilgisi Football Agent

İsim Football Agent
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.16.5
Boyut 30 MB
Kategori Spor
Geliştirici Rongorongo Software
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.footballagent
Şimdi İndir

Football Agent APK Nedir?

Futbol takımlarına, kulüplere ya da oyunculara bağımlı olmadan, transfer işlemlerini gerçekleştiren ve bu işlemlerden komisyon kazanan bir temsilci olmak ister misiniz?
Türkiye, İspanya ve İngiltere dahil olarak dünyanın 12 büyük ülkesinde transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz adına toplantılar yapabilir ve görüşmeler düzenleyebilirsiniz.

Mobile Football Agent APK oyununda kariyerine yeni başlayan ve yetenekli olan genç oyuncuları keşfedebilir, yetenek avcılarından yardım alabilirsiniz.

Müşterilerinizin kendi sorunlarını çözmelerine yardım edebilir, Football Agent APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Futbolcu Menajeri Football Agent APK oyunu içerisinde online olarak sıralamaya girebilir, kullanabilir ve diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

“Rongorongo Software” tarafından geliştirilen Football Agent APK oyununu sitemizden ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Futbol temsilcisi olarak büyük kulüplerle ve yıldız oyuncularla çalışmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)