Focus To Do Premium APK 14.9

Icon Focus To Do Premium APK 14.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Focus To Do Premium PC Uygulamasının Ardından Mobil Cihazlar İçin Kullanıma Sunuldu! Focus To Do Premium Free İle Uygulamanın Full Versiyonunu Ücretsiz Kullan!

Bilgisi Focus To Do Premium

İsim Focus To Do Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 14.9
Boyut 42.81 Mb
Kategori Üretkenlik
Geliştirici Pomodoro Timer & To Do List - SuperElement Soft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.superelement.pomodoro
Şimdi İndir

Focus To Do Premium APK Nedir?

Gün içerisinde işlerinizi yaparken odaklanma zorluğu çekiyor musunuz? Focus ToDo Premium APK Download ile tüm işlerinizi planlayabilir, vaktinizi doğru şekilde kullanmayı öğrenebilir ve organize olarak aktivitelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Focus To Do Premium For Windows için geliştirilmiştir. Ardından iOS ve Android cihazlar için kullanıma sunulmuştur. Mobil uygulama kullanıcılara Pomodoro tekniği ile çalışma planı oluşturmaktadır.

Pomodoro tekniği, herhangi bir kişinin dikkatini yoğunlaştırması için gereken 25 dakikalık çalışma ve 5 dakikalık dinlenme sürelerinden oluşan, verimliliği ispat edilmiş bir tekniktir.

Focus To Do Premium APK Android Oyun Club ve birçok uygulama platformu üzerinde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Desteği ile birlikte premium özellikleri kullanıcılara ücretsiz olarak sitemizde verilmektedir.

Focus To Do Premium APK İndir bağlantısı ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Focus To Do Pomodoro Premium APK özelliklerini olarak kullanabilirsiniz.

Focus To Do Premium APK uygulaması, “Pomodoro Timer & To Do List - SuperElement Soft” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)