FNAF World APK 1.0

Icon FNAF World APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf World Android Sistemli Cihazlarda Oynayabileceğiniz Bir Mobil Oyundur. Fnaf World APK İndir Ve Akıllı Cihazından Eğlenceli Maceraya Hemen Sende Katıl!

Bilgisi FNAF World

İsim FNAF World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.2+
Son Sürüm 1.0
Boyut 99 MB
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Wang HaiChao
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf World Nedir?

Fnaf World, Five Nights At Freddy’s (FNAF) isimli mobil korku oyun serisinden sonra çıkmıştır. Fnaf karakterlerini kullanarak korkunç yaratıklara karşı mücadele edebileceğiniz bir RPG oyunudur.

Fnaf isimli oyun serisi piyasaya sürüldükten sonra kendine özgü ve orjinal yapısı, korku ve heyecanı bir arada barındırması gibi sebeplerle sevilen bir oyun haline gelmiştir.

Fnaf oyunu bilgisayar ve konsol cihazlarında yayınlandıktan sonra mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Serinin sonlanmasının ardından, başka yapımcılar çeşitli devam oyunları çıkarmıştır.

Fnaf World İndir APK oyunu, serinin devam oyunu değildir. Fakat içerisinde orjinal Fnaf karakterleri ile mücadele etmenize olanak tanımaktadır.

Kullanıcılar oyunda, Fnaf 1 ve 4 içerisinde yer alan tüm karakterleri kullanabilmektedir. Freddy Fazbear, Bonnie veya Balloon Boy gibi ve daha birçok ünlü ve ürkütücü karakter (animatronik) ile maceraya katılabilirsiniz.

Seçtiğiniz animatronik ile birlikte, düşmanlarınızla karşılaşabileceğiniz bir maceraya hazır mısınız? Bu dünyada her şey gerçekleşebilir, dikkatli olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)