FNaF Ultimate Edition APK 1.42

Icon FNaF Ultimate Edition APK 1.42
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Ultimate Edition APK İndir Ve Heyecanlı Mücadelede Hayatta Kalma Macerasına Katıl! Fnaf Ultimate Edition İndir Ve Android Sistemli Cihazından Ücretsiz Oyna!

Bilgisi FNaF Ultimate Edition

İsim FNaF Ultimate Edition
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.42
Boyut 174 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Nights at Freddy's Ultimate Edition Nedir?

“Freddy’nin 5 Günü” anlamına gelen mobil oyun serisi, “Ultimate Edition” (nihai sürüm) olarak “Uploader” tarafından geliştirilmiştir.

Five Nights At Freddy's Ultimate Edition APK oyunu içerisinde hayatta kalmaya çalışmak temel amacı oluşturmaktadır. Güvenlik görevlisi olarak işe başlayacağınız oyun, kendinizi animatronik robotlardan korumanız üzerine kurulmuştur.

Kendinizi korumak için bulunduğunuz oda içerisinde bulunan kapıları ve ışıkları açıp kapatabilir, maske takarak kendinizi gizleyebilir, güvenlik kameralarını ve havalandırmayı kontrol edebilir, ​​Fnaf Ultimate Edition 1 APK ile oyununu oynayabilirsiniz.

Fnaf Ultimate Edition 1 APK oyununu ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. Android sistemli cihazınızda korku deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Korku ve macera öğelerinden hoşlanıyorsanız, Fnaf Ultimate Edition APK ile simülasyon oyun deneyimine katılabilirsiniz. Animatroniklere karşı hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)