Fnaf Ultimate Edition 3 APK 1.1.2

Icon Fnaf Ultimate Edition 3 APK 1.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Ultimate Edition 3 Android Oyunu İle Gerilim Dolu Bir Deneyime Katıl! Fnaf Ultimate Edition 3 APK Menüsü Download Android Cihazlarda Oynanmak Üzere Geliştirilmiştir!

Bilgisi Fnaf Ultimate Edition 3

İsim Fnaf Ultimate Edition 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1.2
Boyut 136 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf Ultimate Edition 3 Nedir?

Fnaf Ultimate Edition 3 APK Son Sürüm oyunu, Five Nights At Freddy’s oyununun farklı bir versiyonuna verilen isimdir. Bu versiyon “Uploader” tarafından geliştirilmiştir.

Fnaf Ultimate Edition 3 APK oyunu içerisinde temel amaç 5 gece boyunca güvenlik görevlisi rolünü üstlenmek ve hayatta kalmayı başarmaktır.

Serinin ilk oyunlarına kıyasla mobil oyun daha detaylı bir hale getirilmiştir. Animatronikler bulunduğunuz odanın sağ ve sol bölümdeki havalandırmaları ve kapıları kullanarak yanınıza gelebilmekte, bir takım yeni özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Fnaf Ultimate Edition 3 APK Download oyununu sitemizden ile birlikte indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak Android cihazınızda oyunu oynayabilirsiniz.

Fnaf Ultimate Edition 3 APK oyununda yenilenmiş grafiklerin tadını çıkarabilirsiniz. Zorlu bir macerada korku dolu bir oyunu deneyimine katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)