FNAF Ultimate Edition 2 APK v1.0

Icon FNAF Ultimate Edition 2 APK v1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Ultimate Edition 2 Ve Fnaf Ultimate Edition 3 APK Gerilim Sınırlarını Zorluyor! Heyecanlı Oyun İçerisinde Hayatta Kalma Mücadelesine Katılabilirsiniz!

Bilgisi FNAF Ultimate Edition 2

İsim FNAF Ultimate Edition 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm v1.0
Boyut 68 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

FNAF Ultimate Edition 2 Nedir?

Five Nights At Freddy’s oyunun Ultimate Edition serisinde heyecan, korku ve gerilim ve deneyimi devam ediyor! Oyunun temel amacı, güvenlik görevlisi olarak 5 gece süresince hayatta kalmayı başarmaktır.

“Uploader” tarafından geliştirilen Fnaf Ultimate Edition APK oyununda, “Animatronik” ismi verilen robotların gece saatlerinde agresif, saldırgan ve öldürücü tavırlarına karşı kendinizi korumanız gerekmektedir.

Fnaf Ultimate Edition 2 APK oyununu daha iyi bir deneyim ile tecrübe etmek için kulaklıkla oynamanız tavsiye edilmektedir. Güvenlik kameralarını her an izlemeniz ve dikkatinizi toplayarak oyunu oynamanız, sizi başarıya götürecektir.

Bulunduğunuz oda içerisinde kapıları açıp kapatabileceğiniz butonlar bulunmaktadır. Butonları kullanmak ve kamera kontrolü yapmak, oyunu içerisindeki enerjinizi düşürmektedir.

Fnaf Ultimate Edition 2 Android APK oyununu eklentilerine sahip olarak oynayabilirsiniz. Sınırsız bir deneyim ve doyasıya eğlence için oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fnaf Ultimate Edition 2 APK oyununda oksijen miktarınız da kontrol etmeniz gereken bir değerdir. %100 olarak başlayan oksijen miktarı, yaptığınız hamleler ile orantılı olarak değişmektedir. Zorlu ve heyecanlı bir mücadeleye katılmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)