FNAF UCN APK 1.0.3

Icon FNAF UCN APK 1.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Ucn APK İndir Ve Akıllı Cihazından Five Night At Freddy's Ultimate Custom Night Oyna! Fnaf Ultimate Custom Night APK İndir Ve Korkulu Maceraya Adımını At!

Bilgisi FNAF UCN

İsim FNAF UCN
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.3
Boyut 152 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf - Ultimate Custom Night Nedir?

“Clickteam USA LLC” isimli geliştirici tarafından sunulan Five Night At Freddy’s (Fnaf) isimli oyun serisinin Ultimate Custom Night (Son Özel Gece) isimli 7. oyunudur. Oyun korku temaları içermektedir.

Akşam saat 7’den, sabah saat 5’e kadar güvenlik görevlisi olarak animatronik ismi verilen robotlara karşı hayatta kalmak, Fnaf serisi oyunlarının temel amacıdır. Fnaf Ucn APK oyununda da amaç aynıdır.

Fakat Fnaf Ucn APK İndir Gamejolt Lite oyununda, diğer oyunlardan farklı olarak zorluk derecesini ve hangi animatroniklere karşı oyunu oynamak istediğinizi seçmeniz mümkündür.

Oyun 16 farklı zorluk seviyesinden oluşmaktadır. Her seviyede animatroniklerin çeşitleri, zorluk dereceleri ve sayıları değişmektedir. Zorluk seviyeleri tamamlandıkça puan kazanılmaktadır. Kazanılan puanlar ile kendinize koruyucu malzeme almanız mümkündür.

Fnaf Ultimate Custom Night İndir APK ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Oyunu akıcı bir şekilde oynamak için cihazınızda minimum 2 GB RAM olması gerekmektedir.

Fnaf Ucn APK oyunu, serinin en zor oyunudur. Bu sefer 50 animatroniğe karşı zorlu seviyelerde hayatta kalmanız gerekmektedir. Heyecanlı bir korku oyununa hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)