Fnaf Sister Location APK 2.0.1

Icon Fnaf Sister Location APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Night At Freddy’s Sister Location İndir Ve Serinin Beşinci Oyununda Hayatta Kalma Mücadelesi Ver! Fnaf Sister Location Türkçe APK İndir Güvenlik Görevlisi Olarak Oyuna Başla!

Bilgisi Fnaf Sister Location

İsim Fnaf Sister Location
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 9 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Night At Freddy’s (Fnaf) Sister Location Nedir?

Five Night At Freddy’s isimli korku oyun serisi, serinin ilk 4 oyunundaki korku öğeleri, oyun tarzı ve konusu ile birlikte dikkatleri üzerine toplamıştı.

“Clickteam USA LLC” tarafından geliştirilen serinin beşinci oyununda bu heyecan aynen devam ediyor. +13 yaş kullanıcılara sunulan mobil oyunu yüksek performanslı olarak oynamak isterseniz, cihazınızın en az 3 GB RAM’e sahip olması gerekmektedir.

Oyundaki temel amaç hayatta kalmaktır ve serinin ilk 4 oyununda hareket edemezken, Fnaf Sister Location APK Full oyununda kullanıcı hareket edebilmekte, yürüyebilmektedir.

Fnaf 5 Sister Location APK oyununun hikayesinde Faz Bear’s isimli pizzacı kapanmış ve yerine bir tiyatro açılmıştır. Faz Bears’ta bulunan animatronikler (robotlar) bu tiyatroda kullanılmaktadır.

Oyuncu burada güvenlik görevlisi rolünü üstlenmektedir. Korkulu macera oyunu oldukça heyecanlıdır. Fnaf Sister Location APK PC ve oyun cihazlarında yayınlandıktan sonra mobil kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Fnaf Sister Location Türkçe dublaj yama APK oyununda korku dolu anlar, beklenmedik sahneler ve kaliteli bir deneyim kullanıcılara sunulmuştur. Hayatın için mücadele etmeye hazır mısın?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)