Fnaf Security Breach APK 1.5.6.1

Icon Fnaf Security Breach APK 1.5.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Security Breach APK Ne Zaman Çıkacak Diye Düşünüyorsanız, Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz! Fnaf Security Breach APK İndir Ve Korku Dolu Oyun Deneyimine Katıl!

Bilgisi Fnaf Security Breach

İsim Fnaf Security Breach
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5.6.1
Boyut 88 MB
Kategori Strateji
Geliştirici Fnaf Security Breach
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf Security Breach Nedir? 

Five Nights at Freddy's (Fnaf sb apk) Breach oyunu, “Clickteam USA LLC” isimli video oyun geliştiricisi tarafından sunulan, korku ve aksiyon dolu oyun serisinin yeni oyunudur.

Oyun içerisindeki temel amaç hayatta kalmak ve içinde bulunduğunuz alışveriş merkezinden kaçmayı başarmaktır. Oyun görevlerden oluşmaktadır.

Başarılı bir şekilde oyunu bitirebilmek için, tüm görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde saklı ve gizli ekipmanları bulmanız, oyunda size avantaj sağlayacaktır.

Örneğin, “Fazer Blaster” isimli ışın silahi ile birlikte, önünüze çıkıp sizi öldürmek isteyen animatronik isimli robotlara karşı saldırı yapabilirsiniz.

Fnaf Security Breach APK oyunu içerisinde, zamana karşı mücadele etmeniz gerekmekte ve korkunç robotlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Five Nights At Freddy's Security Breach APK PC ve oyun konsollarının ardından mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Android sistemli cihazınızda oyun deneyimini hemen tecrübe etmeye başlamak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Fnaf Security Breach APK Android ile korku dolu bir oyun deneyimine katılabilirsiniz. Görüntü ve ses efektleri ile birlikte, heyecanlı bir oyun oynayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)