FNaF Anime APK 4.3.1

Icon FNaF Anime APK 4.3.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf Anime APK Android Cihazlarınızda Keyifli Oynayabileceğiniz Bir Gerilim Oyunudur. Fnaf Anime Game APK İle Hayatta Kalma Mücadelesine Katılabilirsiniz!

Bilgisi FNaF Anime

İsim FNaF Anime
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 4.3.1
Boyut 76 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf İn Anime Remastered APK Nedir?

Hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulan oyunlar arasında Five Nights At Freddy’s isimli mobil oyun, oyunculara korku, heyecan ve simülasyon deneyimini birlikte sunmaktadır.

Mobil oyun serisi ilgiyi üzerine topladıktan sonra, oyunun farklı versiyonları farklı geliştiriciler tarafından piyasaya sürülmüştür. Fnaf Anime 1 APK oyunu da versiyonlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Klasik Fnaf serisinde olduğu gibi Fnaf Anime Remastered APK oyunu içerisinde oyuncu, gece saatlerinde çalışmak üzere güvenlik görevlisi olarak işe girmektedir.

Oyununda animatronik isimli robotların yerine, anime karakterler geçmiştir. Bu karakterler güvenlik görevlisi rolünü üstlenen oyuncuya saldırmaktadır.

Oyuncunun bu karakterlerden kendisini koruması gerekmektedir. Bulunduğunuz oda içerisinde kapıları açıp kapatabilir, kameraları gözlemleyebilir ve havalandırmayı kontrol edebilirsiniz.

Fnaf Anime APK oyununda hayvan kıyafeti giymiş anime karakterlere karşı oyunu oynayabilirsiniz. Heyecanlı bir korku deneyimine katılmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)