FNaF 9 APK 5.31

Icon FNaF 9 APK 5.31
★★★★★ ★★★★★
Rapor

FNAF 9 APK İndir Ve Korkulu Oyunu Başarı İle Tamamla! FNAF 9 Security Breach APK Oyununda Heyecanlı Macerada İpuçlarını Öğrenebilir Ve Oyunu Bitirebilirsiniz!

Bilgisi FNaF 9

İsim FNaF 9
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 5.31
Boyut 7 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici ikendev
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fnaf 9 APK Son Sürüm Nedir?

Fnaf isimli oyun serisi gerilim dolu teması ile oyun severlerin dikkatini üzerine toplamıştır. Oyun serisindeki senaryoda, oyuncular hayatta kalmaya çalışmak için mücadele etmektedir.

Bu mücadele sırasında oyuncular güvenlik görevlisi rolünü üstlenmektedir. Çalışılan dükkanda bulunan robotlar gece saatlerinde tutarsız, tehlikeli ve saldırgan tavırlar sergilemektedir.

Five Nights At Freddy 9 oyunu her ne kadar keyifli olsa da, bazı oyuncular bir takım yönlendirmelere, rehbere ihtiyaç duymaktadır. Çünkü Animatronik robotların sayıları, çeşitleri ve özellikleri oyunu zorlu bir hale getirmektedir.

Bu sebeplerle “ikendev” tarafından geliştirilen Fnaf 9 APK Android Oyun eklentisi, kullanıcıların oyuna avantajlı ve bilgili olarak başlamasını sağlamaktadır.

FNAF 9 APK ile birlikte korku dolu oyun serisi hakkında artık detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi robotun hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)