Fnaf 4 APK 2.0.1

Icon Fnaf 4 APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf 4 APK İndir Ve Korku Dolu Oyunda Hayatta Kalmaya Çalış! Evde Heyecanlı Bir Gece Geçir! Five Nights at Freddy's 4 APK Ücretsiz İndir Ve Mobil Cihazından Hemen Oynamaya Başla!

Bilgisi Fnaf 4

İsim Fnaf 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 49.15 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.scottgames.fnaf4
Şimdi İndir

Fnaf 4 (Five Nights at Freddy's 4) Nedir?

“Clickteam USA LLC” sağlayıcısı tarafından, “Aksiyon” kategorisinde yer alan korku dolu bir oyundur. 13 yaş ve üzeri oyuncuların kullanımına sunulmuştur. Fnaf 4 APK 2022 ile güncel versiyona ulaşabilirsiniz.

Five Nights at Freddy's 4 oyununda, çocuk karakteri yönlendirerek, gece boyunca karanlıkta ve gölgelerde gizlenerek sizi öldürmek isteyen yaratıklara karşı kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Fnaf 4 APK kullanarak, oyunda avantaj sağlayabilirsiniz. Zorlu ve korku dolu oyunu, daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunun tam performanslı çalışabilmesi için, cihazınızda minimum 2 GB RAM bulunması gerekmektedir. Fnaf 4 APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Serinin 4. oyunu olan Fnaf 4 APK ile, korku dolu bir oyun deneyimi yaşamak için, sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)