FNaF 3 APK 2.0.1

Icon FNaF 3 APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Night At Freddys 3 APK İle Korku Dolu Seriye Devam Edebilirsiniz! Fnaf 3 APK İndir Ve Mobil Cihazından Efsane Serinin Üçüncü Oyununu Oynamaya Başla!

Bilgisi FNaF 3

İsim FNaF 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 61 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.scottgames.fnaf3
Şimdi İndir

Five Nights at Freddy's 3 Nedir?

Fnaf 3 APK Full oyunu, “Clickteam USA LLC” isimli vide oyun geliştiricisinin sunduğu “Five Nights at Freddy's” oyun serisinin üçüncü oyunudur. Oyun içerisinde korkulu bir macera kaldığı yerden devam etmektedir.

Oldukça ilgi toplayan Five Nights at Freddy's oyun serisinin üçüncü oyununda kameraları izlemeli, kendinizi korumalı ve animatronik isimli canavar robotlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Fnaf 3 APK Cepde (mobil cihazlarda) oynanmak üzere geliştirilmiştir. 13 yaşındaki ve üzerindeki oyun severlerin hizmetine sunulmuştur.

5 gece boyunca hayata kalmanız gereken oyunu, Fnaf 3 Ücretsiz İndir ile sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazınızda 2 GB RAM bulunması oyunu performanslı olarak oynamanız için yeterli olacaktır.

Fnaf3 APK ile akıllı cihazınızdan korku dolu bir macerada yer almak ister misiniz? Oyun deneyimini tecrübe etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)