FNaF 1 APK 2.0.3

Icon FNaF 1 APK 2.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fnaf 1 APK Cepde Oynanmak Üzere Kullanıcılara Sunulmuş Bir Korku Oyunudur! Fnaf 1 APK İndir Ve Mobil Cihazından Güvenlik Görevlisi Olarak Heyecanlı Oyuna Başla!

Bilgisi FNaF 1

İsim FNaF 1
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.3
Boyut 107 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.scottgames.fivenightsatfreddys
Şimdi İndir

Five Nights at Freddy's Nedir?

Five Nights at Freddy's isimli oyun serisinin ilk oyunudur. “Clickteam USA LLC” isimli oyun geliştiricisi tarafından 13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulan bir korku oyunudur.

Oyun hikayesinde, pizza dükkanında yaz sezonu için güvenlik görevlisi aranmaktadır. Pizza dükkanının özelliği, sipariş servislerinin robotlar tarafından yapılmasıdır.

Pizza dükkanı, kullandığı robotlar ile oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir. Fakat gece saatlerinde robotlar beklenmedik şeyler yapmaktadır. Güvenlik görevlisi olarak bu durumu kontrol altına almak oyuncunun görevidir.

Fnaf 1 APK Download oyunu içerisinde kullanıcı, korku ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamaktadır. Oyunun cihazınızda tam performanslı çalışması için, minimum 2 GB RAM’e sahip olmanız gerekmektedir.

Fnaf 1 APK Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız, bu deneyime katılmak için Fnaf 1 APK Download Android ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Fnaf 1 APK oyunu ile korku dolu bir oyun serisine başlayabilir, serinin devam oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)