Flightradar24 APK 9.2.5

Icon Flightradar24 APK 9.2.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Flightradar24 Flight Tracker APK Reklamsız Uygulamasını Kullanarak Uçakların Seyahat Rotalarını İzleyin! Flightradar24 Gold APK İle Hava Trafiğini Anlık Olarak İnceleyebilirsiniz!

Bilgisi Flightradar24

İsim Flightradar24
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 9.2.5
Boyut 57.67 Mb
Kategori Seyahat ve Yerel
Geliştirici Flightradar24 AB
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.flightradar24free
Şimdi İndir

Flightradar24 Flight Tracker Nedir?

Günümüzde ülkeler arası ulaşımın uçaklar ile sağlandığını biliyoruz. Tonlarca ağırlığın havada asılı kalarak insan ve yük taşıma işlemlerinde kullanılması, teknolojinin geçmişe göre ne kadar hızlı ilerlediğini gözler önüne seriyor.

Karayollarındaki trafik işaretleri, yol şeritleri ve kurallar olduğu gibi hava yollarında da benzer kurallar olduğunu biliyor muydunuz? Eğer uçaklara ilginiz varsa ve seyahat etmekten hoşlanıyorsanız, Flightradar24 APK Premium uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Fly Radar 24 Full APK uygulaması “Flightradar24 AB” tarafından geliştirilmiştir. Anlık olarak dünya çapında uçuş yapan uçakları görebileceğiniz bir platformdur. Bu platformda uçuş yapan uçakları görebilir, üzerlerine tıklayarak nerden, nereye uçtuklarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca üzerine tıkladığınızda uçak hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Flight Radar 24 Türkçe desteği ve ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Flightradar24 Pro APK aracılığı ile 1 seneye kadar yapılan uçuşları öğrenebilirsiniz. Uçuş esnasında hava durumunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)