Five Nights at Freddy's HW APK 1.0

Icon Five Nights at Freddy's HW APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Nights At Freddy's HW (Help Wanted) İle FNAF Oyun Serisindeki Oyunları Bir Arada Oyna! Five Nights At Freddy's HW Android Download İle Oyunu İndir!

Bilgisi Five Nights at Freddy's HW

İsim Five Nights at Freddy's HW
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 39 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Steel Wool Studios
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Nights at Freddy's: HW Nedir?

“Steel Wool Studios” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir aksiyon oyunudur. Five Nights at Freddy’s isimli oyun serisininin birinci, ikinci, dördüncü ve beşinci oyunların tek bir oyunda toplanmış halidir.

Oyun içerisinde oyuncular klasik Fnaf oyunlarında olduğu gibi 5 gece boyunca hayatta kalma mücadelesini vermektedir. Ayrıca havalandırmaları onarmalı, animatronik ismi verilen robotları tamir etmelidir.

Five Nights At Freddy's HW Mobile APK oyununda Animatronikler tamir edilirken aniden canlanabilmekte ve oyuncuya zarar verebilmektedir. İstediğiniz animatronikleri oyuna dahil etmeniz mümkündür.

Geceyi ofisinizde tamamlamanız ve katil animatroniklere karşı önlem almanız gerekmektedir. Çünkü animatronikler, size saldırmak için her yolu denemektedir.

Mobil oyunu Android cihazınıza Five Nights At Freddy's HW APK Download ile ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. Five Nights At Freddy's HW Mobile serüvenine hemen katılabilirsiniz.

Five Nights At Freddy's HW APK oyunu PEGI 12 sertifikası ile (12 yaş ve üzeri oyuncular için) sunulmaktadır. Korku ve gerilim dolu macera içerisinde heyecan dolu bir oyun deneyimine hazır olun! 

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)