Five Nights at Freddy's 2 APK 2.0.5

Icon Five Nights at Freddy's 2 APK 2.0.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Nights At Freddy's 2 APK İndir Ve Korku Dolu Oyunda Hayatta Kalmak İçin Kendi Stratejini Geliştir! Fnaf 2 APK İndir Ve Gerilim Dolu Bir Maceraya Katıl!

Bilgisi Five Nights at Freddy's 2

İsim Five Nights at Freddy's 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0.5
Boyut 105.99 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.scottgames.fnaf2
Şimdi İndir

Five Nights At Freddy's 2

Strateji oyunları kategorisinde yer alan, hayatta kalma amaçlı bir korku oyunudur. Five Nights at Freddy's isimli serinin çıkarttığı 2. oyundur.

Five Nights At Freddy's 2 APK oyunu, “Clickteam USA LLC” tarafından geliştirilmiştir. PEGI 12 sertifikasıyla (+12 yaş oyuncular için) birlikte kullanıcılara sunulmuştur.

Freddy Fazbear's Pizzeria isimli yerde, gece yarısından sabah 6’ya kadar hayatta kalmaya çalışmanız gerekmektedir. Bu süre zarfında odalarda gezinen düşman karakterler size saldırarak öldürmeye çalışmaktadır.

Five Nights At Freddy's 2 İndir APK içerisinde oyuncu, bulunduğu odayı terk edemez. Diğer odaları, erişimi altındaki canlı kamera görüntüleriyle takip edebilmektedir.

Bu sayede etrafta gezinen karakterlerin hareketleri hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Düşmanlarınızdan korunmak için maske takabilirsiniz. Size verilen el fenerini kullanarak, karanlık alanları aydınlatabilirsiniz. Fnaf 2 İndir APK ile oyunu, Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Kabus dolu bir gecede hayatta kalmak için, stratejik düşünme kabiliyetinize güveniyorsanız, Fnaf 2 APK ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)