Five Nights At Candy's 3 APK 1.0

Icon Five Nights At Candy's 3  APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Nights At Candy's 3 İndir Ve Korku Dolu Seriyi Tamamla! Korkularınla Yüzleş! Five Nights At Candy's 3 APK İndir Ve Heyecanlı Oyunda Hayatta Kalmaya Çalış!

Bilgisi Five Nights At Candy's 3

İsim Five Nights At Candy's 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.0
Boyut 5 MB
Kategori Macera
Geliştirici video show pro
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Nights At Candy's 3 Nedir?

Five Nights At Candy's serisinin üçüncü oyununda, kullanıcılar “Mary” isimli küçük bir kızın yerine geçmektedir. Oyundaki temel amaç, 5 gece boyunca robotlara (animatroniklere) karşı hayatta kalmaktır.

Five Nights At Candy's 3 Full Game APK oyunu, Mary ile bir doktorun konuşması ile başlamaktadır. Mary, korkulu kabuslar görmekte ve kabuslarına inanmaktadır. Doktor, Mary’yi korkuları ile yüzleşmesi için yönlendirmektedir.

Korktuğu şeylerin hayal ürünü olduğunu ve bu korkularından kurtulması gerektiğini söylemektedir. Mary odasında fener ile yatağında yatarken, odasını aydınlatmaktadır. Oyuncu, Mary karakterini üstlenerek korkulu maceraya katılmaktadır.

Five Nights At Candy's 3 APK Android için geliştirilen bir korku oyunudur. Five Nights At Candy's 3 Download APK ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Mary gerçekten hayal mi görüyor? Korktuğu robotlarla yüzleşmek gerçekten iyi bir fikir mi? Bu soruların cevabını korku dolu oyun içerisinde bulabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)