Five Nights At Candy's 2 APK 1.3.5

Icon Five Nights At Candy's 2 APK 1.3.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Night At Candy 2 APK Korku Dolu Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Etmeye Hazır Mısınız? Five Nights At Candy's 2 İndir Ve Akıllı Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi Five Nights At Candy's 2

İsim Five Nights At Candy's 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 3.0+
Son Sürüm 1.3.5
Boyut 4.1 MB
Kategori Macera
Geliştirici Funny PE Maps
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Nights At Candy's 2 Nedir?

Five Nights At Candy's isimli oyun serisinin ikinci oyunudur. İlk oyunda oyuncu güvenlik görevlisi olarak robotlara (animatroniklere) karşı hayatta kalmaya çalışırken, bu oyunda robotların rolünü üstlenmektedir.

Five Nights At Candy's 2 APK oyunu içerisinde kullanıcının erişimine sunulmuş olan 8 adet robot bulunmaktadır. Bu robotları kullanarak güvenlik görevlisine yaklaşmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Kullandığınız robotların belirli enerjileri bulunmaktadır. Belirli bir süre hareket edildiğinde robotlar ısınmakta ve hareket kabiliyetleri kısa süreliğine kısıtlanmaktadır.

Bulunduğunuz alan içerisinde güvenlik kameraları duvara monte edilmiştir. Güvenlik görevlisi bu kameralar aracılığı ile sizi kontrol etmektedir.

Five Nights At Candy's 2 Download Free APK oyunu 3 boyutlu olarak geliştirilmiştir. Five Nights At Candy's 2 APK Download ile oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Five Nights At Candy's 2 APK oyununda sabah saat 6 olana kadar güvenlik görevlisine ulaşamadığınız takdirde, oyunu kazanmanız mümkün değildir. Sessiz hareket etmeli, kameralara dikkat etmeli ve oldukça hızlı davranmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)