Five Night At Candy APK 1.0

Icon Five Night At Candy APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Five Nights At Candy's APK Oyununda Heyecan Dorukta! Five Nights At Candy's 1 APK İle Serinin İlk Oyununu Oynamaya Hazır Mısın? Katil Robotlar Seni Bekliyor!

Bilgisi Five Night At Candy

İsim Five Night At Candy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.0
Boyut 40 MB
Kategori Alet
Geliştirici Clickteam USA LLC
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Five Nights At Candy's Nedir?

Five Nights At Candy's 1 APK Android cihazlar için geliştirilen bir korku oyunudur. Oyuncunun güvenlik görevlisi olarak restoran içerisinde 5 gece geçirmesini ve hayatta kalmaya çalışmasını konu almaktadır.

Oyunun hikayesinde, Candy’s Burgers & Fries isimli restoranda, gece vardiyasında çalışmak üzere personel aranmaktadır. Gazeteye ilan verilmiştir. Bu ilan üzerine oyuncu, güvenlik görevlisi olarak restoranda çalışmaya başlamaktadır.

Restoranın ilgi çekici özelliği, içerisinde sevimli robotların (animatroniklerin) bulunmasıdır. Fakat olağanüstü bir şekilde bu robotlar gece saatlerinde beklenmedik şeyler yapmaktadır.

Güvenlik görevlisi olarak kameraları izlemeli, hareket eden robotları tespit etmeli ve size saldırı yapmak için yaklaşan robotları durdurmanız gerekmektedir. Five Nights At Candy's 1 İndir ve korku dolu oyunu deneyimle!

Five Nights At Candy's APK oyunu içerisinde oyuncunun belirli bir enerjisi bulunmaktadır. Güvenlik kameralarını açıp kapatmak, gece modunu çalıştırmak, kapıları kapatmak, enerjinizi harcamanıza sebep olmaktadır.

Five Night At Candy APK oyununda enerjinizi çok dikkatli kullanmalısınız. Detaylara dikkat etmeli, robotlara karşı kendinizi korumalısınız. 5 gece boyunca hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)