Fitness Club Tycoon APK 1.1000.164

Icon Fitness Club Tycoon APK 1.1000.164
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fitness Club Tycoon Elite Athletes APK İle Spor Salonunu Kur Ve Geliştir! Fitness Club Tycoon - Game APK İndir Ve Kilo Problemi Olan İnsanların Zayıflamasına Yardım Et!

Bilgisi Fitness Club Tycoon

İsim Fitness Club Tycoon
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1000.164
Boyut 139.82 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Hello Games Team
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.hg.fitnessclub.android
Şimdi İndir

Fitness Club Tycoon Glitch Nedir?

“Hello Games Team” tarafından geliştirilen Health And Fitness Club Tycoon oyunu, kendi spor salonunuzu kurmanıza ve geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Oyun, kilo problemi olan insanlara yardımcı olduğunuz bir mobil spor salonu simülasyon oyunudur.

Fitness Club Tycoon Hidden Renovation oyununda müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamalı ve vakit kaybetmeden onların ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Kazandığınız para ile salonunuzu geliştirebilir ve yeni spor aletleri alabilirsiniz.

Çeşitli spor aletlerinizi ve salon içeriklerinizi geliştirmek için daha fazla paraya ihtiyacınız vardır. Fitness Club Tycoon APK ile para kazanabilir ve salonunuzu zaman kaybetmeden istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde Fitness Club Tycoon Max Level bölümüne gelerek yeni salonlar açabilme hakkı kazanırsınız. Bu sayede daha fazla spor salonuyla daha fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz. Fitness Club Tycoon İOS ve Android cihazlarda oynanabilmektedir.

Kilo problemi yaşayan insanları fit formuna getirmek için Fitness Club Tycoon APK ile spor salonunuzu kurun ve geliştirin! Unutmayın müşterileriniz beklemeyi sevmeyecektir, onları memnun edin.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)