Fitas APK 1.4.1

Icon Fitas APK 1.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fitas Mobil Uygulamasını Kullanarak Sağlığınız İçin Tedbir Alabilirsiniz! Fitas APK Reklamsız Giriş Yaptığınızda Pozitif Vakaları Ve Temaslı Kişileri Görebilirsiniz!

Bilgisi Fitas

İsim Fitas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.4.1
Boyut 24.24MB
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici T.C. Sağlık Bakanlığı
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

​​Filyasyon ve İzolasyon Takibi Uygulaması Nedir?

Günümüzde oldukça yaygın bir hale gelen hastalık riskini en aza düşürmek için kullanabileceğiniz mobil bir akıllı cihaz uygulamasıdır. “T.C. Sağlık Bakanlığı” tarafından geliştirilmiştir.

Fitas APK İndir uygulaması, pozitif olan kişi ya da kişilerin takibinin yapılması, etkileşimde bulunulan kişilerin tespiti, risk durumu, kendini koruma bilinci ve kullanıcıların sağlıklarını yakından takip etmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Fitas Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Mobil uygulamayı kullanmaya başlamak ve riskli insanları görebilmek için internet sitemizden Fitas İndir ile uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

Sağlıklı bir vücut ve zinde bir bünye, kaliteli bir yaşam sürmek için gereken en temel gereksinimlerdir. Sağlığını pozitif vakalara karşı koruma görevi, öncelikle insanın kendisine düşmektedir. Fitas APK uygulaması bu kapsamda size her an yardımcı olmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)