Fit As You APK 3.1.0

Icon Fit As You APK 3.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fit As You APK İndir Ve Akıllı Cihazına Spor Verilerini Kayıt Et, Bulut Arşivlerine Depola! Fit As You: Walk & Health Sync APK Reklamsız Android İçin Geliştirilen Donanımlı Bir Uygulamadır!

Bilgisi Fit As You

İsim Fit As You
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 3.1.0
Boyut 6.98 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici MegaSimpleApps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.simpleapps.fitas
Şimdi İndir

Fit As You: Walk & Health Sync Nedir?

Sağlıklı bir yaşam sürmek için sporun hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğu, bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış kesin bir bilgidir.

Vücudumuzdaki kan dolaşımını hızlandırmak, kalp ritmini biraz olsun yükseltmek ve kaslarımızı çalıştırmak için yapılabilecek en kolay aktivite yürüyüş ve koşu antrenmanlarıdır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, yürüyüş ve koşu verilerimizi kayıt altına almamızı ve depolamamızı sağlayan çeşitli uygulamalar piyasaya sürülmüştür.

“MegaSimpleApps” tarafından geliştirilen Fit As You APK uygulaması, kullanıcıların spor aktivitelerini yakından takip etmeleri için tasarlanmıştır.

Fit As You APK Son Sürüm uygulamasını güncel versiyon ile kullanmaya başlamak için sitemizden indirebilirsiniz. Fit As You APK Ücretsiz İndirin ve uygulamayı sınırsız kullanın!

Fit As You APK aracılığı ile spor faaliyetlerinizi kayıt altına alabilir ve gelişmenizi izleyebilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusunda daha sağlıklı bir hayata başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)