FiLMiC Pro APK 7.6.2

Icon FiLMiC Pro APK 7.6.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Filmic Pro APK Full 2022 Uygulaması İle Akıllı Cihazınızdan Film Kaydı Yapabilirsiniz! Filmic Pro For Android Cihazlar İçin Optimize Edilen Sinema Uygulamasıdır!

İçindekiler

Bilgisi FiLMiC Pro

İsim FiLMiC Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 7.6.2
Boyut 96.61 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici FiLMiC Inc.
Fiyat $14.99
Google Play Linki com.filmic.filmicpro
Şimdi İndir

Filmic Pro App Nedir?

Akıllı cihazlarınızın kamerası ile film çekimi yapmanız için geliştirilen donanımlı bir mobil uygulamasıdır. Uygulama içerisinde kaliteli film çekimi yapabilmeniz için araçlar ve kamera ayarları bulunmaktadır.

Filmic Pro On Android ve iOS sistemli cihazlarınızda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Başarılı yönetmenler tarafından büyük uygulama projelerinde kullanılarak kendisini ispatlamıştır.

Filmic Pro Full APK uygulaması özellikleri ile birlikte sunulmaktadır. Bu özellikler Filmic Pro Luts uygulamanın tam sürümünü ücretsiz olarak kullanmanızı ve tüm özellikleri açmanızı sağlamaktadır.

Filmic Pro APK uygulaması aracılığı ile odaklama ayarları yapabilir, renk analizini gerçekleştirebilir, 8 bit film görünümünü seçebilir, dalga monitörünü ve gama eğrisini kullanabilir, gölge ve vurgu ayarlamalarını pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Filmic Pro APK uygulaması, “FiLMiC Inc.” tarafından geliştirilmiştir. Akıllı cihazlarınızdan profesyonel film çekimi yapmanızı sağlayan donanımlı bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)