FIFA Mobile APK 18.0.04

Icon FIFA Mobile APK 18.0.04
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fifa Mobile APK Menu, para elmas 2022 Kullanarak Kadronu Oluştur! Favori Takımını Seç! Fifa Soccer APK İndir, Yeşil Sahalarda Futbol Heyecanını Arkadaşlarınla Yaşa!

Bilgisi FIFA Mobile

İsim FIFA Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 18.0.04
Boyut 178.19 Mb
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.gp.fifamobile
Şimdi İndir

Fifa Mobile Nedir? 

Mobil cihazlarınızdan futbol oynama deneyimi yaşayabileceğiniz bir futbol oyunudur. Online olarak diğer oyunculara meydan okuyabilir, popüler futbol takımlarını seçebilirsiniz.

Oyun, “ELECTRONIC ARTS” isimli video oyun geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm yaş gruplarının kullanımına sunulmuştur.

Fifa Mobile APK 2022 içerisinde, “EUROPA LEAGUE” ve “UEFA CHAMPIONS LEAGUE” gibi sevilen liglere ulaşabilirsiniz. Futbol maçı deneyimi yaşarken +50.000 oyuncuyu kullanma tecrübesini deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde, futbol tarihine adını yazdırmış “Maradona”, “Pele” gibi büyük oyunculara ulaşabilir ve takımınıza dahil edebilirsiniz. Fifa Mobile APK kullanabilirsiniz.

Sezonlara katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Yetenekli genç oyuncuları yetiştirerek takımınıza ekleyebilirsiniz. Fifa Mobile APK Son Sürüm ile, güncel versiyonu sitemizden indirebilirsiniz.

Fifa Mobile APK oynayarak, online oyuncularla rekabete girebilir, futbol tecrübenizi sergileyebilirsiniz. En iyi oyuncuların listelendiği sıralamalarda yerinizi alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)