Fifa Futbol APK 18.0.04

Icon Fifa Futbol APK 18.0.04
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fifa Futbol APK Para Kullanarak Takımını Yeniden Oluştur! Arkadaşlarına Karşı Çevrimiçi Rekabete Gir! Fifa Futbol APK 2022 İle Futbol Bilgini Konuştur!

Bilgisi Fifa Futbol

İsim Fifa Futbol
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 18.0.04
Boyut 90.61 Mb
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

FIFA Futbol Nedir?

Mobil cihazınızdan futbol oynamanıza olanak tanıyan bir spor oyunudur. “ELECTRONIC ARTS” isimli ünlü video oyun geliştiricisi tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiştir.

Bilgisayar ve konsol oyunlarının ardından mobil oyun severler için geliştirilen oyun, gerçekçi bir futbol maçı heyecanını yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Fifa Futbol APK Son Sürüm ile birlikte, dünyada düzenlenen UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, La Liga gibi ünlü Lig’lerde yer alabilirsiniz. Futbol takımınızı 50.000 oyuncu arasından oluşturabilirsiniz.

Fifa Futbol APK oyunu içerisinde düzenlenen sezonlara katılabilir ve başarılarınız doğrultusunda para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile yetenekli yeni oyuncuları takımınıza ekleyerek, takım gücünüzü artırabilirsiniz.

Takımınızın eksikleri doğrultusunda taktikler hazırlayabilir, antrenman yapabilirsiniz. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla veya dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcı ile çevrimiçi olarak rekabete girebilirsiniz. Futbol coşkusunu mobil cihazınızdan yaşayabilmek için, Fifa Futbol APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Fifa Futbol APK oyunu ile birlikte heyecanlı karşılaşmalarda oyuncularınızın yeteneklerini yükseltebilirsiniz. Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmak için mücadele etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)