FIFA 23 APK 23.4.2.3822

Icon FIFA 23 APK 23.4.2.3822
★★★★★ ★★★★★
Rapor

efootball 23 APK İndir Ve Mobil Oyunu İçerisinde Bulunan Özellikleri Kullanmaya Başla! Fifa 23 APK Oyun İndir Ve Ücretsiz Özelliklerden Faydalan!

Bilgisi FIFA 23

İsim FIFA 23
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 23.4.2.3822
Boyut 136.47 Mb
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fifa 23 APK Nedir?

Fifa futbol oyun serisinin 2023 yılına özel olarak geliştirdiği yeni mobil oyunu içerisinde tüm takımların formaları, kadroları ve sahaları yeni grafikler ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Online ve offline olarak oynayabileceğiniz futbol maçlarında takımınız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz. Fifa 23 APK Süper Lig içerisinde online lig ve turnuva mücadelelerinde takımınızı üst sıralara çıkarmak için mücadele edebilirsiniz.

Fifa 23 APK Download bağlantısı ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Download Fifa 23 APK And Obb dosyalarını sitemizden Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

efootball Fifa 2023 Download PC Full Version ile birlikte mobil oyununu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Futbol takımınızdaki oyuncuları geliştirebilir, atak ve savunma taktiklerinizi ayarlayabilirsiniz.

Fifa 23 APK oyunu, “ELECTRONIC ARTS” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir futbol oyunudur. Çevrimiçi olarak rakiplerinizle maç yapabileceğiniz bir futbol mücadelesine katılmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)