Fifa 22 Turkey Super Lig APK 1.3.6

Icon Fifa 22 Turkey Super Lig APK 1.3.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fifa 14 Mods 22 Süper Lig APK Oyunu İle Türkiye Süper Lig Takımlarının Güncel Kadrolarına Ulaşabilirsiniz! Fıfa 22 APK Manager İle Çevrimiçi Mücadelede Rekabete Katıl!

Bilgisi Fifa 22 Turkey Super Lig

İsim Fifa 22 Turkey Super Lig
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.3.6
Boyut 32.5 MB
Kategori Spor
Geliştirici Cihaza göre değişir
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fifa 22 Süper Lig Nedir?

Fifa futbol oyunları bilgisayar, konsol cihazları ve mobil cihazlar için geliştirdikleri kaliteli oyunlar ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

2022 yılı için “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilen mobil oyun, Türkiye’de bulunan oyuncular için özel bir mods yaması güncellemesine sahiptir.

Fıfa 22 Mobile ratings oyunu içerisine futbol rekabetine katılabileceğiniz Türkiye Ligi eklenmiştir. Bu eklentiyle birlikte mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Eklenti ile birlikte Fifa 22 Türkiye League Ligi içerisinde bulunan tüm Türk takımlarının güncel kadrolarına erişim sağlayabilir, yeni formalarını oyun içerisinde görebilirsiniz.

Ayrıca Fifa 22 Mobile APK Beta oyunundaki yeni menü tasarımını kullanabilir, güncellenmiş grafikler ve oyun müzikleri eşliğinde eğlenceli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Fifa 22 Turkey Super Lig APK offline oyunu içerisinde heyecanlı bir futbol rekabetine hazır mısınız? Türkiye Ligi ile birlikte heyecanlı bir futbol macerası sizi bekliyor!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)