FIFA 16 APK 3.2.113645

Icon FIFA 16 APK 3.2.113645
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fifa 16 Mobile APK Oyununda Özelliklerini Hemen Sizde Kullanabilirsiniz! Fifa 16 APK Obb Dosyalarını Sitemizden Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi FIFA 16

İsim FIFA 16
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.2.113645
Boyut 1.4 GB
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Fifa 16 Ultimate Team APK Nedir?

Yeni ve hızlı Fifa deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil oyunu içerisinde internet bağlantısı ile birlikte rakiplerinizle anlık mücadeleye girebilirsiniz. Çevrimdışı olarak mobil oyunu oynayabilir, offline maçlarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

16 Offline APK oyunu içerisinde favori takımınızı seçebilir ve kadronuza en iyi oyuncuları alabilirsiniz. Takımınıza antrenman yaptırabilir, atak ve savunma taktiklerinizi belirleyebilirsiniz.

Fifa 16 Mobile APK Obb dosyalarını sitemizden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Duyarlı hibrit kontroller ile birlikte profesyonel futbol karşılaşmalarında rekabete katılabilirsiniz.

Fifa 16 APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak mobil oyununu sitemizden Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fifa 16 APK+Obb+Data Offline Download oyununda 500’ün üzerinde lisanslı futbol takımı ve 10.000’in üzerinde gerçek futbolcu bulunmaktadır. Eşsiz bir oyun deneyimi sizleri beklemektedir.

Fifa 16 APK oyunu ünlü oyun geliştiricisi “ELECTRONIC ARTS” tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Özellikleri ile para kazanabileceğiniz bir mobil futbol oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)