FIFA 14 APK 1.3.6.1

Icon FIFA 14 APK  1.3.6.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

FİFA 14 Süper Lig APK İle Favori Futbol Takımını Seç Ve Takımının Adını Dünya Çapında Duyur! FİFA 14 APK İndir Ve Takımınla Şampiyonluğa Doğru İlerle!

Bilgisi FIFA 14

İsim FIFA 14
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.6.1
Boyut 16 MB
Kategori Spor
Geliştirici Editor's Choice, ELECTR
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

FİFA 14 APK Nedir?

FİFA 14 APK OBB oyunu, hayalinizdeki futbol takımını yaratma ve geliştirme şansı tanıyan bir mobil futbol oyunudur. Futbol kariyerinizde kazanacağınız maçlarla üst seviyelere çıkabilirsiniz!

Oyun içerisinde dünya çapında 33 lig, 34 gerçek stadyum, 600 takım ve 16000 oyuncu bulunmaktadır. FİFA 14 APK And OBB oyunu, oyuncusuna görüldüğü gibi çok geniş bir takım oluşturma ve geliştirme şansı sunmaktadır.

FİFA 14 APK Android Oyun platformlarında oldukça popüler hale gelmiştir. Klasmanındaki oyunlara nazaran kullandığı müziklerle ve muhteşem grafikleriyle fark yaratmaktadır.

Oyunu, “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilmiştir. Oyun içerisinde Türkçe dahil 12 dil desteği sunulmaktadır. Oyunu sitemizden ücretsiz bir şekilde FİFA 14 APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz.

FİFA 14 APK ile Süper Lig, Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi gibi dünyaca ünlü liglerde takımınızla oynayabilir ve kupa kaldırma şansını kazanabilirsiniz! oyununu hemen indirin ve takımınızı kurarak maceraya başlayın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)