FGO JP APK 2.84.1

Icon FGO JP APK 2.84.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Çok Beklenen TYPE-MOON Anime Oyunu Fate Grand Order APK İle Birlikte Akıllı Cihazlara Sunuldu! Download FGO JP APK Oyunu İle Maceraya Katılabilirsiniz!

Bilgisi FGO JP

İsim FGO JP
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.84.1
Boyut 94.86 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici Aniplex Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.aniplex.fategrandorder
Şimdi İndir

FGO JP APK Nedir?

Fate - Grand Order isimli mobil oyun içerisinde aksiyon ve macera dolu bir mücadeleye katılmak ister misiniz? Anime oyunu 2 boyutlu grafikler ve zengin görsel animasyonlarla birlikte kullanıcılara eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Type - Moon isimli animasyon serisinin mobil oyunu içerisinde birçok karakter bulunmaktadır. Karakterlerinizi seçebilir, kendilerine özgü büyülü yeteneklerini geliştirebilir ve görevlerinizi yerine getirmek adına oyunda ilerleyebilirsiniz.

Fate Grand Order JP APK oyunu içerisindeki temel amaç, kötülüğün esir aldığı dünyayı amansız sondan kurtarmak ve insanlık tarihini yeniden yazmaya çalışmaktır. FGO JP APK Update ile birlikte oyuna yeni hikayeler ve görevler eklenmiştir.

FGO Japanese APK oyununu özellikleri ile birlikte sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. FGO JP Latest APK ile yununun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

FGO JP APK oyunu, “Aniplex Inc.” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Sihirli bir dünyada yer alabileceğiniz özellikli bir aksiyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)