Fatsecret Premium APK 9.28.0.3

Icon Fatsecret Premium APK 9.28.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fatsecret APK Giriş Özellikleri İle Beslenme Düzeninizi Yakından Takip Etmek İster Misiniz? Fatsecret açıldı İndir Ve Akıllı Cihazından Öğün Kalorilerini Hesapla!

Bilgisi Fatsecret Premium

İsim Fatsecret Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 9.28.0.3
Boyut 47.14 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici FatSecret
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fatsecret.android
Şimdi İndir

Fatsecret APK Premium Nedir?

Mobil uygulama, kullanıcıların sağlıklı bir hayat sürmesi için “FatSecret” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülmüştür. Fatsecret Nedir ya da Fatsecret Nasıl Kullanılır diye merak ediyorsanız, uygulamanın incelemesini yazımızda okuyabilirsiniz.

Fatsecret Premium APK Türkçe uygulamasıyla beslenme planı düzenleyebilir ve gün içerisindeki beslenme düzeninizi oluşturmak için size özel sunulan seçenekleri görebilirsiniz.

Hangi besinden vücudunuza ne kadar kalori aldığınızı hesaplamak için kullanabileceğiniz, kilo ve günlük su içme takibinizi yapabileceğiniz, egzersiz sonuçlarınızı görebileceğiniz, kolay kullanımlı ve donanımlı bir uygulamasıdır.

Facebook adresiniz ya da Google hesabınız ile kullanıcı girişi yapabileceğiniz uygulama, hedefleriniz doğrultusunda Premium özellikleri ve ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Uygulaması içerisinde kullanıcıya yardımcı olan araçlar bulunmaktadır. Bu araçları kullanarak bir elmanın, bir muzun ya da 200 gr pirinç pilavının ne kadar kalori, yağ, karbonhidrat ve protein barındırdığını görebilirsiniz.

Fatsecret APK Pro içerisindeki takvim yardımıyla yaktığınız kalorileri takip edebilirsiniz. Fatsecret Ekşi gibi birçok platformda beğeni toplamıştır.

Fatsecret Premium APK uygulaması içerisinden bildirimleri açarak kendinizi yakından takip edebilir ve sağlıklı bir hayata adım atmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)