Fast TV APK 3.1.2

Icon Fast TV APK 3.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fast TV APK Son Sürüm İle Güncel Kanallara Anlık Olarak Ulaşabilirsiniz! Fast TV APK Premium İndir Ve Akıllı Cihazın İle Canlı Yayın, Dizi, Film, Belgesel İzlemeye Başla!

Bilgisi Fast TV

İsim Fast TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.1.2
Boyut 28 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici FAST TV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.devtv.fasttv
Şimdi İndir

Fast TV Nedir?

Akıllı cihazınız ile canlı yayın kanallarına, spor kanallarına, ulusal ve dünya kanallarına ulaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Film, belgesel, dizi, çizgi film ve birçok yayını anlık olarak izleyebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz yayınları mobil cihazınız ile yüksek kalitede izlemenizi sağlayan Fast TV APK İPL uygulamasını Android sistemli tüm cihazlarınızdan internet bağlantısı ile birlikte kullanabilirsiniz.

Spor kanallarını izleyebilir, desteklemek istediğiniz herhangi bir spor takımının güncel haberlerine ulaşabilirsiniz. Heyecanlı futbol karşılaşmalarını cihazınızdan izleyebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz belgesel, film ve dizi gibi içerikleri izleyebilirsiniz. Tüm yaş gruplarına sunulan uygulama aracılığı ile çizgi film izleyebilir, çocuk kanallarına ulaşabilirsiniz.

Fast TV APK Pro uygulaması ile birlikte canlı yayın programlarını dilediğiniz bir yerde anlık olarak izleyebilirsiniz. Televizyon izleme keyfini cebinizde taşıyabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)