FarmVille 2 APK 23.3.9456

Icon FarmVille 2 APK 23.3.9456
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Farmville 2 APK İndir Son Sürüm Olarak Oyunu Oynamaya Başla! Farm ville 2 APK İndir Ve Oyun İçerisinde Avantajları Kaçırma!

Bilgisi FarmVille 2

İsim FarmVille 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 23.3.9456
Boyut 180.36 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Zynga
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zynga.FarmVille2CountryEscape
Şimdi İndir

Farmville 2 Nedir?

Kendi çiftliğinizi kurabileceğiniz, hayvanları alıp yetiştirebileceğiniz ve tarımcılık faaliyetlerine katılabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Farmville isimli oyun serisinin ikinci oyunudur.”Zynga” tarafından kullanıcılara sunulan oyun, günlük oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Farmville 2 APK Kullanarak oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Farmville 2 APK içerisinde, ticaret yapabilir kooperatife katılabilirsiniz. Üstelik internet bağlantınız olmadığında oynamaya devam edebilirsiniz.

Bahçıvanlık yapabilir, ürünlerinizi olgunlaşında satabilir ve yeni mahsüller ekebilirsiniz. Farmville 2 APK Son Sürüm ile güncel yeniliklere ulaşabilirsiniz.

Oyun, PEGI 3 isimli sertifikaya sahiptir. Sertifika, +3 yaşındaki oyuncuların, oyunu zararlı etkiler görmeden oynayabileceğini ifade etmektedir.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oyunu sitemizden indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Farm Ville 2 APK ile çiftçilik deneyimine mobil cihazınızdan katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)