Farming Pro 3 APK 1.3

Icon Farming Pro 3 APK 1.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Farming Pro 3 Multiplayer APK İndir Ve Mobil Cihazından Çiftçi Olma Tecrübesini Deneyimle! Farming Pro 3 APK Download İle Tarım Araçlarını Kullan, Mahsüllerini Topla!

Bilgisi Farming Pro 3

İsim Farming Pro 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.3
Boyut 50.21 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat $5.99
Google Play Linki com.mageeks.farmingpro3
Şimdi İndir

Farming PRO 3 : Multiplayer Nedir?

Açık bir dünya üzerinde oyuncuların çiftçilik yapma tecrübesini deneyimleyebileceği bir simülasyon oyunudur. “Mageeks Apps & Games” isimli yayıncı tarafından sunulmuştur.

Multiplayer (çok oyunculu) olarak tasarlanan oyun, iOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Farming Pro 3 APK Para kullanarak oyuna oldukça avantajlı başlayabilirsiniz.

Tarım ile ilgili birçok aracı ve ekipmanı kullanabileceğiniz Farming Pro 3 Full APK oyunu içerisinde traktörler, odun kesiciler, biçerdöverler ile birlikte 60 farklı araca ulaşabilirsiniz.

Tarlanızdan buğday, patates, pancar, mısır gibi mahsüllerinizi topladıktan sonra satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. At, inek, domuz gibi hayvanları yetiştirebilir, odun doğrayabilir, ticaret yapabilirsiniz.

Günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilir, işlerinizi büyüttüğünüz zaman işçi kiralayabilirsiniz. Gerçekçi grafikler, değişen hava durumları ile Farming Pro 3 APK oyununu oynayabilirsiniz.

Farming Pro 3 APK oyununda gerçek bir çiftçi olma deneyimini arkadaşlarınızla birlikte tecrübe edebilir, mobil cihazınızdan keyifli bir oyuna katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)