Farming PRO 2 APK 2.2.1

Icon Farming PRO 2 APK 2.2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Farming Pro 2 İle Tarlanda Ürün Yetiştirmek İster Misin? Farming Pro 2 Multiplayer Oyunu, Online Olarak Katılabileceğiniz Gerçekçi Bir Deneyimi Sizlere Sunuyor!

Bilgisi Farming PRO 2

İsim Farming PRO 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 2.2.1
Boyut 27M
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.mageeks.android.farmingpro2016
Şimdi İndir

Farming Simulator Pro 2 Nedir?

Tarım faaliyetleri ile uğraşarak çiftçilik kariyerinize bugün başlamak ister misiniz? Mobil cihazlarda ve tabletlerde oynamanız için geliştirilen oldukça büyük bir açık dünya ve gerçekçi oyunu tecrübesi sizleri bekliyor!

Farming Simulator Pro 2 APK oyunu içerisinde kullanabileceğiniz traktör, römork ve biçerdöver gibi 60’tan fazla araç bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte bu araçları kullanarak ürün ekebilir, hasat yapabilirsiniz.

Kanola, patates ve buğday gibi birçok ürünü yetiştirebileceğiniz oyunu içerisinde, etrafı keşfetmek için gezintiye çıkabilirsiniz. Yardım için işçileri satın alabilir, tarım faaliyetlerinizde destek alabilirsiniz.

Farming Pro 2 İndir ile sitemizden Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarınıza oyununu indirebilirsiniz. Farming Pro 2 APK Oyun İndir ve gerçek bir çiftçi olma tecrübesini deneyimle!

Farming Pro 2 APK oyunu, “Mageeks Apps & Games” tarafından geliştirilmiştir ve “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride listelenmektedir. Tüm yaş gruplarına sunulan 3 boyutlu bir açık dünya oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)