Farm Simulator 22 APK 7.6

Icon Farm Simulator 22 APK 7.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Eğlenceli bir Yapıya Sahip Olan Farm Simulator 22 Oyunu Piyasaya Sürüldü! FS 22 APK Ücretsiz alışveriş Oyunu İle Birlikte Tarlanızda Ürün Yetiştirmeye Başlayın!

Bilgisi Farm Simulator 22

İsim Farm Simulator 22
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.6
Boyut 157.94 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Climax Game Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.cgs.farming.simulator.modern.newfarming.games
Şimdi İndir

Farm Sımulator 22 Nedir? 

Çiftçi olarak rol alabileceğiniz oyun içerisinde simülasyon deneyimine katılabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tarlanızı ekebilir, makinalar kullanarak ektiğiniz ürünlerinizi toplayabilirsiniz.

Farm Simulator 22 Türkçe dil desteğine sahiptir. Oyunu içerisinde sınırsız kaynak avantajını kullanabilir, 3 boyutlu grafikler eşliğinde keyifli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Oyunu Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışmaktadır. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların oynaması için tasarlanmıştır.

Farming Simulator 22 tarla satın alma oyunu, “Climax Game Studios” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. FS 22 APK İndir ücretsiz ile mobil oyunu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Farm Simulator 22 APK oyunu içerisinde bulunan tarım araçları ve makineleri detaylı tasarımlarıyla oyuncuların beğenisini toplamıştır. Oyununa hemen katılmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)