Fallout Shelter APK 1.15.10

Icon Fallout Shelter APK 1.15.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fallout Shelter Nasıl Oynanır Yazımızda Okuyabilirsiniz! Fallout Shelter APK Oyununda Nükleer Bombanın Öldürücü Etkilerinden Korunmak İçin Sığınak İnşa Et!

Bilgisi Fallout Shelter

İsim Fallout Shelter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.15.10
Boyut 45.06 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Bethesda Softworks LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bethsoft.falloutshelter
Şimdi İndir

Fallout Shelter APK Nedir?

Nükleer bombanın yeryüzüne atılmasının ardından hayatta kalmayı başaran insanların serpinti tehlikesiyle karşı karşıya kalması ve sığınak inşa ederek hayatlarını kurtarmaya çalışmaları hikayesi üzerine kurulu olan ödüllü bir mobil oyunudur.

Vault ismi verilen sığınağı inşa etmek ve geliştirmek oyunun temel amacını oluşturmaktadır. Yer altında hayatın devam etmesini sağlamak için uygun şartları oluşturmanız gereken mobil oyunda, sığınağı kullanan insanlara yetenekleri doğrultusunda görev verebilirsiniz.

Kıyafet ve silah üretebilir bu ekipmanları kullanabilir, berber, mutfak, gibi hücreleri inşa edebilirsiniz. Hastalıklardan korunmak için çöp konteynerı geliştirebilir, iç ve dış güvenliği sağlamaya çalışabilirsiniz.

Fallout Shelter Save Editor ile oyunu kayıt edebilir, daha sonra oynamak istediğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Fallout Shelter Online sıralamalarında yer alabilir, diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Fallout Shelter İndir ile mobil yununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. özellikleri ile birlikte kaynak kullanmaya başlayabilir, oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)