Fake Sync APK 1.4.5

Icon Fake Sync APK 1.4.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Fake Sync Pro APK Free Download İle Mobil Uygulamayı Ücretsiz Olarak Kullanabilirsiniz! Fake Sync Pro APK açıldı Uygulaması Aracılığı İle Yürüyüş Kaydınızı Tutun!

Bilgisi Fake Sync

İsim Fake Sync
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.4.5
Boyut 3.2M
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici Glitched App
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.nauman.fakesyncpro
Şimdi İndir

Fake Sync Pro Nedir?

Akıllı cihazlarımızla birlikte gelen uygulamalar içerisinde spor aktivitelerimizi kayıt etmemizi sağlayan uygulamalar bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulamalar sonradan cihazlarımıza yüklenebilmektedir.

Yürüyüş, koşu, kalp atış hızı gibi verilerinizi kayıt altına alan bu uygulamaları kullanmak için ilgili spor aktivitesini yaparken cihazınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Fake Sync APK uygulaması, adımlarınızı saymak için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Diğer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği, yürüyüş kayıtlarınızı kendinizin güncellemesine olanak tanımasıdır.

Fake Sync Pro Paid APK uygulaması ile güncellediğiniz bilgileriniz, Google Fit veri tabanına kaydedilmektedir. Bu sayede adım atarak ödüllere sahip olabileceğiniz çeşitli uygulamalarla birlikte, Fake Sync APK Pro uygulamasını kullanabilirsiniz.

“Glitched App” tarafından geliştirilen Fake Sync APK aracılığı ile istediğiniz bir anda ve sadece tek bir tuşla yürüyüş kaydınızı güncelleyebilirsiniz. Uygulamasının avantajlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)