Facebook Lite APK 382.0.0.11.115

Icon Facebook Lite APK 382.0.0.11.115
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Facebook Lite Yükle Ve Arkadaşlarınla İlgili Tüm Gelişmeleri Takip Et! Facebook Lite Giriş Yap Ve Arkadaşlarınla Sosyal Platform İçerisinde Etkileşimde Bulun!

Bilgisi Facebook Lite

İsim Facebook Lite
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 382.0.0.11.115
Boyut 2.22 Mb
Kategori Sosyal
Geliştirici Meta Platforms, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.facebook.lite
Şimdi İndir

Facebook Lite Nedir?

Facebook uygulaması üzerinden çalışan Facebook Lite Login uygulaması, daha az yer kaplayarak mobil cihazlar için üstün bir Facebook deneyimi sunmaktadır.

Uygulaması içerisinde oturumunuzu açabilir, arkadaşlarınızla ve ailenizle etkileşime geçebilirsiniz. Yeni arkadaşlarınızı takip edebilir, onların hikaye akışlarında paylaştıkları içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

Facebook Lite Connexion uygulaması içerisinde yayınlanan etkinlikleri takip edebilir, etkinliğe katılacak insanları görebilir ve arkadaşlarınızla çeşitli aktivitelere katılmak için planlama yapabilirsiniz.

Facebook Lite Giriş yapamıyorum diyorsanız, uygulamasının güncel versiyonunu indirebilir ve sorunu çözebilirsiniz. Facebook Lite Messenger ile arkadaşlarınızla anlık olarak sohbet edebilirsiniz.

Facebook Lite İOS ve Android cihazlar için geliştirilmiştir. Facebook Lite Download ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook Lite İndir APK ile uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Facebook Lite APK uygulaması, “Meta Platformlar, Inc.” tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Cihazlarda oldukça düşük yer kaplamaktadır. Düşük internet hızı bağlantısı ile akıcı olarak çalışan bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)