FaceApp Pro APK 11.7.0

Icon FaceApp Pro APK 11.7.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Faceapp Pro APK İndir Resimlerini Düzenle. Faceapp Premium APK 2022 ile Uygulamanın Güncel Sürümünü Kullan. Mobil Cihazınızdan Kolayca Düzenlemeler Yapabilirsiniz.

Bilgisi FaceApp Pro

İsim FaceApp Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 11.7.0
Boyut 59.24 Mb
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici FaceApp Technology Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki io.faceapp
Şimdi İndir

Faceapp Pro Apk 2022 Full Nedir?

Faceapp, yapay zeka desteği ile birlikte fotoğraf ve videolarınızı hızlıca ve kolayca düzenleyebileceğiniz bir uygulamadır. Üstelik Faceapp Pro APK Android İçin ve iPhone için uyumlu bir uygulamadır.

Instagram, Facebook gibi bir çok sosyal programda kullanabileceğiniz fotoğraflarınızı ilginç ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz

Faceapp Pro APK Son Sürüm ile, fotoğraf editörünü kullanarak fotoğrafınıza sakal ve bıyık ekleyebilir, saç renginizi ve saç stilini değiştirebilir, saçlarınızı fotoğrafta daha dolgun gösterebilirsiniz. Makyaj filtrelerini kullanabilir, suratınızdaki sivilce ve lekeleri kaldırabilir ve kırışık gözüken yerleri pürüzsüz bir görüntüye çevirebilirsiniz. Renkli lensler ile göz renginizi değiştirebilirsiniz.

Video Editörü ile favori filtrelerinizi sevdiğiniz videolarınızda kullanabilirsiniz. Boomerang’lar ve hikayeler çekebilirsiniz. Cihazınızda bulunan videolarınızı kırpma, kesme işlemleri yaparak düzenleyebilirsiniz.      

FaceApp Technology Limited’in geliştiricisi olduğu Faceapp Premium APK güncel olarak aylık abonelik ücreti $4.99, yıllık abonelik ücreti $29.99 ömür boyu lisans ücreti $49.99 olarak kullanıma sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)